Bezpečný nákup podrobněji

Jsme silná a stabilní firma

Bojíte se nakupovat na internetu? Zvolte tradici v oboru. Internetovým prodejem se zabýváme od roku 2002 v mnoha oborech. Za tuto dobu jsme získali mnoho spokojených zákazníků.

Prodáváme pouze originální značkové zboží

Naše produkty nakupujeme pouze u českých dodavatelů a dodavatelů autorizovaných přímo výrobci. Tím máme zajištěno, že naše produkty jsou kvalitní, nepoškozené a originální.

Při nespokojenosti vracíme peníze

Pokud nejste s produktem z jakéhokoli důvodu spokojeni, můžete jej do 14 dnů vrátit bez udání důvodu. Peníze pak vracíme obratem na váš účet.

Ke každému nákupu doklad

U nás dostanete ke každému nákupu doklad. Tím máte jistotu, že obchod proběhl v pořádku a nejedná se o žádný nelegální prodej.

Reklamace bez dokladů - žádný problém

Pokud chcete z nějakého důvodu vrátit zboží, nebo jej reklamovat, nepotřebujete ani žádný doklad. Stačí nám sdělit informace, dle kterých váš nákup dokážeme v systému najít.

Stále stejná adresa

Již čtvrtým rokem fyzicky sídlíme stále na stejné adrese, kde jsme kdykoli k zastižení. (Prosím dané sídlo neslouží jako místo osobního odběru, ani se zde nenachází naše sklady)

 

1 Nejnižší ceny denní aktualizace ceny 2 Rychlé doručení máme vlastní sklady 3 Týdenní akce ušetříte ještě více 4 Pouze originální zboží


Klidný a bezpečný nákup
Nemějte obavu z nákupu u nás. Naše obchodní podmínky splňují všechny zákonné náležitosti a dbáme na to, aby zákazník byl u nás vždy na prvním místě. Prodejem na internetu se navíc zabýváme řadu let.
Máme nízké ceny
I když jsou parfémy na internetu levnější, než v kamenných obchodech, my jsme ještě levnější. Zajímá vás, jak to, že naše stojí parfémy tak málo?