Otázky ohledně produktů

Co je to tester?

Testery se běžně používají v klasických parfumeriích, aby si zákazníci mohli vyzkoušet, jak parfém voní. Protože tedy tester neslouží pro přímý prodej koncovým zákazníkům, není jeho provedení tak barevné a honosné. Tester se od klasického produktu liší pouze tím, že bývá zabalen v bílé krabičce bez potisku a většinou nemívá ochranný vršek rozprašovače. Chcete-li vůní pro sebe a krabičku tedy nepotřebujete, je tester ideální volbou. V případě, že vůni máte pro někoho jako dárek, je vhodnější klasické balení.

Balení parfémů do celofánu

I když je všeobecně rozšířeno, že parfém je balen do celofánu, není tomu tak vždy. Vybrané značky značnou část svých produktů do celofánu nebalí a lze si to ověřit v jakémkoli kamenném obchodě. Mezi typické výrobce parfémů, které v celofánu nenaleznete patří např. Hugo Boss, Calvin Klein, Laura Biagiotti a mnoho dalších. Někteří výrobci balí do celofánu vše a jiní jen malou část své produkce. Pokud se tedy setkáte s tím, že parfém Vám přijde bez celofánu, nemusíte se lekat, že se jedná o parfém jakkoli použitý apod. Lehkým testem si použití lze jednoduše ověřit. Stačí zmáčknout rozprašovač a pokud parfém není použitý, plný výstřik vůně se uskuteční až po několikanásobném zmáčknutí.

Obrázky

I když se snažíme pro každý výrobek nafotit obrázek zvlášť, může se stát, že pro jednu celou řadu vůně je použit pouze jeden obrázek a to nejčastěji jeho největší velikosti. Můžete se tak u parfému setkat s tím, že je zobrazen flakon a krabička balení 100 ml i u balení menších. V naprosté většině případů vypadají flakony i krabičky menších balení stejně, jen jsou samozřejmě menší.

Obrázky u doplňkového sortimentu (tělové mléka, sprchové gely, šampony, vody po holení apod...) často nezobrazuji skutečný výrobek, ale toaletní vodu, nebo parfémovanou vodu dané kolekce.

Může se také stát, že přes naší maximální snahu nafotit produkt co nejvěrněji se mohou faktické barvy mírně lišit od těch, které se Vám zobrazí. Je to dáno jednak samotným procesem focení a také tím, že každý monitor zobrazuje barvy trochu odlišně.
 

1 Nejnižší ceny denní aktualizace ceny 2 Rychlé doručení máme vlastní sklady 3 Týdenní akce ušetříte ještě více 4 Pouze originální zboží


Klidný a bezpečný nákup
Nemějte obavu z nákupu u nás. Naše obchodní podmínky splňují všechny zákonné náležitosti a dbáme na to, aby zákazník byl u nás vždy na prvním místě. Prodejem na internetu se navíc zabýváme řadu let.
Máme nízké ceny
I když jsou parfémy na internetu levnější, než v kamenných obchodech, my jsme ještě levnější. Zajímá vás, jak to, že naše stojí parfémy tak málo?