Platební možnosti

Placení je u nás jednoduché, stačí si vybrat

Platba Dobírka - bezesporu nejoblíbenější platební metoda. Pokud si zvolíte dobírku, pak zaplatíte za zásilku až v okamžiku převzetí od doručovatele, nebo kurýra. Výhodou je, že platíte tzv. z ruky do ruky, takže pokud máte z jakéhokoli důvodu obavy, doporučujeme tuto platbu. Výhodou také je, že zásilku expedujeme okamžitě a nemusíte čekat, až nám dorazí platba na účet. Tento způsob úhrady je zdarma.

Platba Bankovní převod - poté, co si objednáte zboží, zašleme Vám na email podklady pro uskutečnění platby (číslo účtu a variabilní symbol). Zásilku pak expedujeme, až nám bude platba připsána na účet, což může odeslání zdržet až o 3 dny. Pokud na zboží nespěcháte a nechcete při sobě nosit peníze, tuto platbu doporučujeme.

 

 

1 Nejnižší ceny denní aktualizace ceny 2 Rychlé doručení máme vlastní sklady 3 Týdenní akce ušetříte ještě více 4 Pouze originální zboží


Klidný a bezpečný nákup
Nemějte obavu z nákupu u nás. Naše obchodní podmínky splňují všechny zákonné náležitosti a dbáme na to, aby zákazník byl u nás vždy na prvním místě. Prodejem na internetu se navíc zabýváme řadu let.
Máme nízké ceny
I když jsou parfémy na internetu levnější, než v kamenných obchodech, my jsme ještě levnější. Zajímá vás, jak to, že naše stojí parfémy tak málo?