Záruka a reklamace

Záruka a reklamace

I na naše parfémy a kosmetické výrobky máte záruku 24 měsíců, tedy stejně jako na jakékoli jiné zboží. Všechny reklamace navíc vyřizujeme v co nejkratším čase, takže na její vyřešení nemusíte čekat déle, než je nutné.

Odpovídáme za všechny vady, které má zboží při převzetí a které se objeví v průběhu záruční doby. Neodpovídáme za vady vzniklé neodborným používáním, mechanickým poškozením apod..

Jak nám zboží doručit?

Zboží zasílejte na níže uvedenou adresu. Do zásilky přiložte kopii faktury, případně identifikační údaje, abychom mohli v systému dohledat Váš nákup. Dále uveďte důvod reklamace a také způsob jak reklamaci řešit v případě uznání (oprava, výměna, vrácení peněz) a samozřejmě kontaktní údaje na vás.

Adresa pro doručení:

JedenKlik.cz
Mlýnská 326/13
602 00 Brno-střed

Náklady na dopravu reklamovaného výrobku k nám Vám budou zpětně uhrazeny v případě uznání reklamace. Reklamovaný výrobek není nutné adresovat konkrétnímu pracovníkovi. O průběhu reklamace budete informování.

V žádném případě nezasílejte reklamované zboží na dobírku. Takové zásilky nebudeme přebírat.

 

1 Nejnižší ceny denní aktualizace ceny 2 Rychlé doručení máme vlastní sklady 3 Týdenní akce ušetříte ještě více 4 Pouze originální zboží


Klidný a bezpečný nákup
Nemějte obavu z nákupu u nás. Naše obchodní podmínky splňují všechny zákonné náležitosti a dbáme na to, aby zákazník byl u nás vždy na prvním místě. Prodejem na internetu se navíc zabýváme řadu let.
Máme nízké ceny
I když jsou parfémy na internetu levnější, než v kamenných obchodech, my jsme ještě levnější. Zajímá vás, jak to, že naše stojí parfémy tak málo?